--> Przycisk

PEŁNA OBSŁUGA REKLAMOWA

Tylko pełna i kompleksowa obsługa reklamowa oszczędza Państwa czas i pieniądze, a także gwarantuje wzrost sprzedaży usługi i produktów oraz wzrost wizerunku firmy. Nasza firma posiada już 20-letnie doświadczenie w planowaniu, projektowaniu i realizacji spójnych działań reklamowych, marketingowych i informacyjnych. Zapewniamy Państwa o naszej merytoryczności, dużym zaangażowaniu i uczciwości we współpracy. Praca naszej firmy często określana jest przez naszych Klientów mianem wisienki na torcie. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów!

Doradztwo i konsultacje
marketingowe

Zawsze podstawą naszej współpracy z Klientem jest doradztwo i pomoc w tematach marketingu, reklamy, wizerunku i tworzenia skutecznej komunikacji. Nasze duże doświadczenie, analityczne podejście i uczciwość merytoryczna są gwarancją rozwiązywania wielu powstających problemów w codziennej pracy biznesowej naszych klientów. Czasami spojrzenie z innej perspektywy otwiera nowe horyzonty.

Pełna obsługa placówek
medycznych

Zastanawiacie się zapewne Państwo jak utrzymać obecnego pacjenta, a zarazem pozyskać nowego? Jeżeli szukacie Państwo odpowiedzi na takie i innych pytania dotyczące Państwa placówki medycznej, chętnie się z Państwem spotkamy i przedstawimy nasz plan rozwoju Państwa placówki bez względu na wielkość i formę własności placówki.
 

NASZA OFERTA

Projektowanie
i redesign logo

Zacznijmy od logo - bądźmy widoczni. Nazwa, kształt i kolorystyka logo są najważniejszymi elementami wizerunku firmy, który wpływa na wygląd wszystkich materiałów reklamowych oraz informacyjnych firmy. Nasi projektanci zaprojektują specjalnie dla Państwa nowe logo lub odnowią i unowocześnią istniejące. Kolory logo zostaną dokładnie i jednoznacznie określone w różnych systemach barwnych. Proponujemy skorzystać z naszych dodatkowych usług: rejestracji nazwy i znaku firmowego w Urzędzie Patentowym RP oraz wykonania identyfikacji wizualnej logo.
zobacz nasze realizacje >>>

Identyfikacja
wizualna firmy

CI z ang. "Corporate Identity" czyli "Identyfikacja Firmy" jest bardzo szerokim i specjalistycznym opracowaniem zasad składających się na tożsamość firmy. Opracowanie jest zebrane w zbiór zasad posługiwania się nazwą i logo zwanych księgą lub manualem. W naszej współpracy z klientem opracowujemy księgę w zakresie zależnym od branży i wielkości firmy. Wspólna współpraca naszych konsultantów i projektantów ze wskazanymi osobami lub całymi działami w firmie wiąże się z większym zaangażowaniem i sukcesem zaprojektowania i wdrożenia nowej, spójnej identyfikacji.
zobacz nasze realizacje >>>

Projektowanie graficzne

Czy macie Państwo swoją pasję? Naszą pasją jest projektowanie graficzne. Niczym nieskrępowana wyobraźnia pozwala nam na stworzenie dowolnego projektu, tak aby efekt końcowy pracy był niepowtarzalny, ciekawy i zarazem funkcjonalny. Tworzymy projekt, który pozwala skutecznie przyciągnąć uwagę, spełnić swoje zadanie i sprawdzić się w rzeczywistym świecie. Projektując zawsze zwracamy uwagę na możliwości późniejszej realizacji projektu, uwzględniamy technologię druku, podłoże oraz sposób wykończenia. Najważniejsze jest połączenie wszystkich elementów w jedną całość, dlatego zawsze staramy się, aby projekt i jego realizacja była wynikiem wspólnej pracy - Klienta oraz naszego zespołu.
zobacz nasze realizacje >>>

Strony
internetowe

Internet jest już prawie we wszystkich naszych domach i firmach. Jest dostępny dla każdego i o każdej porze. Jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji medialnej. Dane można łatwo i szybko aktualizować za pomocą CMS, tworzą się nowe możliwości pozyskiwania informacji, handlu oraz wykorzystania reklamy. W naszej pracy nad stroną internetową, portalem informacyjnym lub sklepem internetowym szczególną uwagę zwracamy na spójność z pozostałymi materiałami reklamowymi. Do wykonania stron wykorzystujemy XD oraz WordPress. Dla naszych klientów przygotowujemy materiały na profile Facebook, YouTube i inne.
zobacz nasze realizacje >>>

Druk i poligrafia

Drukujemy dla Państwa z najwyższą jakością przy najkorzystniejszej cenie. Mamy do dyspozycji precyzyjne maszyny offsetowe Heidelberg 52M i 74M w formacie B2 i B1 oraz ManRolland 700 w formacie B1 wraz z niezbędnymi urządzeniami introligatorskimi. W druku wielkoformatowym siatek mesh i banerów korzystamy z maszyny FujiFilm Sericol UVISTAR 2 o szerokości 5 metrów oraz zgrzewarki MILLER WELDMASTER 112 EXTREME. Przy mniejszych grafikach do wnętrz używamy drukarki HP Latex 360. Posiadamy też drukarkę cyfrową Xerox 7800 z certyfikatem Pantone oraz stacje graficzne Mac i PC z monitorami Nec SpectraView 27 i Eizo. Wszystkie urządzenia posiadają sprzętową kalibrację kolorystyczną do której używamy spekrtofotometrów X-Rite oraz wzorców CMYK i Pantone.
zobacz nasze realizacje >>>

Naklejki
specjalistyczne

Naszej produkcji naklejki, plomby znakujące i zabezpieczające mają zastosowanie w wielu instytucjach i firmach. Naklejki służą naszym Klientom do znakowania, zabezpieczania i informowania. Do produkcji używamy najnowocześniejszych folii różnych rodzajów takich producentów jak: 3M, Oracal, JAC, Avery, Mactac i innych. W zależności od ilości naklejek oraz wykorzystywanych kolorów drukujemy w różnych technikach włącznie z drukiem offsetowym farbami UV. Zapewniamy najlepsze wykończenie naklejek oraz konfekcję wg potrzeb i wskazań Klienta.
zobacz nasze realizacje >>>

Gadżety
reklamowe

Z naszego doświadczenia wiemy, iż najlepsze gadżety to takie które zaskakują i jednocześnie są użyteczne. Wysoka jakość, funkcjonalność oraz jednoznaczne oznakowanie gadżetu logo firmy to argumenty "za" gadżetami. Posiadamy bardzo bogatą ofertę gadżetów różnych producentów. Jesteśmy w stanie dostarczyć duże ilości produktów wraz z wysokiej jakości oznakowaniem wykonanym w kraju lub za granicą. Podejmujemy się bardzo szybkich i trudnych realizacji, ale realne szanse dostawy określamy po otrzymaniu od klientów szczegółowych danych.
zobacz nasze realizacje >>>.

Ninja
Raz Dwa

W ramach pełnej obsługi reklamowej podejmujemy się dla naszych Klientów zadań specjalnych. Są to najczęściej realizacje wymagające indywidualnego podejścia i nietypowego rozwiązania. Dzięki naszemu doświadczeniu bazującemu na wieloletniej praktyce oraz powiązaniu wszystkich dostępnych narzędzi jesteśmy w stanie rozwiązać każdy, nawet najbardziej nietypowy problem.
A wszystko szybko, poufnie i skutecznie:)
oraz oczywiście w dobrej cenie:)
zobacz nasze realizacje >>>

Oznakowanie wewnetrzne budynku i firmy

Poprawne i czytelne oznakowanie budynku pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. W oznakowaniu wewnętrznym budynku firmy najważniejszy jest plan, który opracowujemy wspólnie z architektami, właścicielami, administratorami oraz użytkownikami budynku. Nasz plan uwzględnia wykonanie pierwowzorów elementów kierunkowych i informacyjnych. Następnie weryfikujemy wielkość i czytelność tych elementów oraz oceniamy dopasowanie materiałów, kolorów do istniejącego otoczenia. Po wykonaniu oznakowania budynku, firmy ponownie weryfikujemy funkcjonalność i dokonujemy ostatecznych poprawek.
zobacz nasze realizacje >>>

Oznakowanie zewnętrzne
budynku i firmy

Oznakowanie zewnętrzne jest niezbędnym elementem oznakowania, dojazdu klientów i zaopatrzenia do budynku firmy. Na oznakowanie zewnętrzne mogą składać się: litery przestrzenne, tablice, totemy informacyjne i kierunkowe. Oznakowanie umieszczane jest na budynku, na terenie i przy wjeździe do firmy. Na oznakowanie kierunkowe składają się z tablice typu "gilotyny" lub tablice wynikających z identyfikacji firmy. Nasza firma przeprowadza cały proces budowlany w zakresie przygotowania dokumentacji, uzyskania niezbędnych pozwoleń urzędowych oraz wykonania i montażu oznakowania.
zobacz nasze realizacje >>>

Animowane
neony na dachach budynków

Posiadamy w ofercie kilkanaście własnych lokalizacji pod neony w największych miastach: Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Opole, Gliwice, Chorzów. Nasze lokalizacje usytuowane są w centrach miast, miejscach wzmożonego ruchu samochodowego, pieszego oraz komunikacji miejskiej, w bliskim sąsiedztwie największych centrów handlowych. Naszym klientom w zakresie neonów świetlnych na dachach oferujemy pełną obsługę: ekspozycja, uzgodnienia i pozwolenia urzędowe, wykonanie i montaż, ubezpieczenia, monitoring i serwis.
zobacz nasze realizacje >>>

Reklama wielkoformatowa Backlighty i murale

Przeprowadzamy kampanie reklamowe w oparciu najlepsze lokalizacje nośników wielkoformatowych. Jesteśmy gotowi do współpracy z klientami poszukującymi kompleksowych rozwiązań, indywidualnego podejścia i doradztwa. Ważna jest dla nas współpraca z klientem w zakresie legalności i etyki wskazanych lokalizacji. W naszej ofercie znajdują się lokalizacje własne jak i firm na stałe z nami współpracujących z największych miast w Polsce: Warszawa, Katowice (GOP), Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Szczecin. Wykonujemy również najbardziej prestiżowe nośniki podświetlane typu backlight oraz malarstwo naścienne typu murale.
zobacz nasze realizacje >>>

NASZE REALIZACJE

Projektowanie logo
i naprawa istniejących logotypów

zobacz więcej >>>
Projektowanie logo i naprawa istniejących logotypów
Projektowanie indywidualnych ikonek

zobacz więcej >>>
Projektowanie indywidualnych ikonek
Księgi Identyfikacji Wizualnej

zobacz więcej >>>
Księgi Identyfikacji Wizualnej
Wizytówki firmowe imienne ozdobne

zobacz więcej >>>
Wizytówki firmowe imienne ozdobne
Pełna obsługa reklamowa
Sport-Klinika Żory

zobacz więcej >>>
Pełna obsługa reklamowa Sport-Klinika Żory
Pełna obsługa reklamowa
Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach

zobacz więcej >>>
Pełna obsługa reklamowa Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach
Pełna obsługa reklamowa SAG Katowice

zobacz więcej >>>
Pełna obsługa reklamowa SAG Katowice
Pełna obsługa reklamowa KZ

zobacz więcej >>>
Pełna obsługa reklamowa KZ
Materiały pamiątkowe na
zjazd absolwentów
Technikum Górniczego w Zabrzu

zobacz więcej >>>
Materiały pamiątkowe na zjazd absolwentów Technikum Górniczego w Zabrzu
Szklane gabloty muzealne
ING Bank Śląski

zobacz więcej >>>
Szklane gabloty muzealne  ING Bank Śląski
Oznakowanie zewnętrzne
Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach

zobacz więcej >>>
Oznakowanie zewnętrzne  Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach
Oznakowanie wewnętrzne budynku
Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach

zobacz więcej >>>
Oznakowanie wewnętrzne budynku Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach
Oznakowanie zewnętrzne
Szpitala Sport-Klinika Żory

zobacz więcej >>>
Oznakowanie zewnętrzne Szpitala Sport-Klinika Żory
Oznakowanie wewnętrzne
Szpitala Sport-Klinika Żory

zobacz więcej >>>
Oznakowanie wewnętrzne Szpitala Sport-Klinika Żory
Oznakowanie Caffe-Bistro

zobacz więcej >>>
Oznakowanie Caffe-Bistro
Naklejki UDT

zobacz więcej >>>
Naklejki UDT

zobacz więcej realizacji >>>


Raz Dwa
neony i komunikacja wizualna
ul. Krasińskiego 12/2
41-800 Zabrze
+48 32 271 03 00
reklama (at) razdwa.com.pl

2021 Raz Dwa neony i komunikacja wizualna. Wszystkie prawa zastrzeżone.