powrótObsługa reklamowa
HELIMED Diagnostic Imaging

KLIENT:  HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. komandytowa
ZAKRES: obsługa reklamowa (od 2014 r.)
NAJWAŻNIEJSZE REALIZACJE:
- projekt, druk i wyklejenie grafik na elewacjach siedziby w Katowicach
- projekt, druk, montaż i ekspozycja grafiki przy rozwidleniu ulicy Chorzowskiej, Dębowej i Drogowej Trasy Średnicowej w Katowicach (ekspozycja na 12 miesięcy)
- projekt, druk, montaż i ekspozycja grafiki przy ul. Ozimskiej 19 w Opolu
- projekt, druk, montaż i ekspozycja grafiki przy ul. Kijowskiej w Katowicach
- projekt, uzgodnienia urzędowe, wykonanie, montaż i ekspozycja tablic kierunkowych typu "gilotyny" na terenie Tychów i Bierunia
- druk wizytówek techniką offsetową z drukiem wypukłym i kodami QR
- projekt i zdjęcia do kalendarza ściennego z wykorzystaniem zdjęć cyfrowych połączonych ze zdjęciami RTG i przekrojami TK (tomografia komputerowa) i MR (rezonans magnetyczny)


Projekt materiałów: Iwona Dylewska, Paweł Krzywdziński
Zdjęcia: Bogdan Kawula, Iwona Dylewska
Projekt kalendarza ściennego
...
Fotorelacja z dnia zdjęciowego na potrzeby projektu kalendarza ściennego (wykonaliśmy zdjęcia cyfrowe oraz zdjęcia RTG i przekroje TK (tomografia komputerowa) i MR (rezonans magnetyczny) i wszystko razem połączylismy w przenikające zestawy owoców pt. "Helimed - widzimy więcej") 

Połączone zdjęcia różnych technik obrazowana na przykładzie pomarańczy


Porównanie zdjęcia cyfrowego RTG i cyfrowego obrazu winogron
Przekrój TK pokazuje na przykładzie kokosa ile jest mleka (oczywiście bez otwierania owocu) Wizytówki (druk wizytówek techniką offsetową z drukiem wypukłym i kodami QR no i oczywiscie nasz znak firmowy - nasze pudełka Raz Dwa)Druk wypukły wyczuwany jest pod palcami i podnosi prestiż wizytówki
Projekt i realizacja grafiki wielkoformatowej przy ulicy Kijowskiej w Katowicach

Wykonaliśmy również projekt, druk techniką UV na foliach samoprzylepnych oraz naklejenie grafik na elewacji siedziby Helimed w Katowicach przy ulicy Panewnickiej 65
W trakcie...
Siedziba "przed" i "po" wykonaniu grafik informacyjnych na elewacji budynku
W związku z uruchomieniem przez Helimed pierwszego w Polsce rezonansu magnetycznego z opcją cichego skanu poprawiającego komfort pecjentów podczas badania marki General Electric Optima przeprowadziliśmy kampanię informacyjną skupiająca się na eksponowaniu grafiki informacyjnej w ścisłym centum Opola przy ulicy Ozimskiej 19. Nasza powierzchnia jest najwiekszą powierzchnią wielkoformatową w Opolu, która znajduje sie na najruchliwszym skrzyżowaniu ulicy Ozimskiej i Reymonta. Kampania trwała 12 miesięcy.


Wspólna kampania informacyjna firm Helimed i Sport-Kliniki w samym centrum Katowic obok centrum handlowego Silesia City Center. Grafika informacyjna miała na celu przybliżyć mieszkańcom śląska obecność i współpracę firm Helimed i Sport-Klinika w Żorach. Cel wizerunkowy oprócz elementu kierunkowego również miał odzwierciedlenie w ilościach wyszukań w przeglądarkach internetowych. Kampania informacyjna trwała 12 miesięcy.
poprzednia
kolejna