powrót
naklejki informacyjne UDT


Naklejki informacyjne UDT

KLIENT: Urząd Dozoru Technicznego, Warszawa
W 2002 roku bazując na doświadczeniach z wieloma firmami w zakresie stosowania naklejek zabezpieczających i wizerunkowych w miejscach publicznych rozpoczęliśmy współpracę z Urzędem Dozoru Technicznego w Warszawie. Zaproponowaliśmy przygotowanie naklejek, których celem było poszerzenie wiedzy społeczeństwa na temat bezpieczeństwa urządzeń technicznych oraz uzmysłowienie ważnej roli jaką pełni Urząd Dozoru Technicznego w nadzorowaniu i kontroli urządzeń. Ówczesny prezes pan Marek Walczak zaakceptował pomysł i założenia. Tak zaczęła się historia zielonych naklejek informacyjnych UDT, które wszyscy znamy z wind, ruchomych schodów i innych urządzeń technicznych objętych dozorem w różnych instytucjach, firmach, urzędach, budynkach mieszkalnych i centrach handlowych. Niestety czerwone naklejki też są naklejane, ale mamy nadzieję, że w minimalnym stopniu.

Od 2002 roku trakcie kontroli ponad 1000 inspektorów w 30 oddziałach UDT nakleiło już ponad 5 mln naklejek. Wraz z naklejkami wykonywane były dziurkacze z kaburami. W 2011 roku wykonaliśmy również projekt naklejek UDT z okazji obchodów 100-lecia Dozoru Technicznego w Polsce.Naklejki informacyjne UDT wykonane są ze specjalistycznej folii plombowej tzw. folii kruszącej, która uniemożliwia przeklejenie w całości naklejonej naklejki w inne miejsce.

Projekt zielonej naklejki informacyjnej UDT
Zielona naklejka UDT


Projekt czerwonej naklejki informacyjnej UDT
Czerwona naklejka UDT


Zestaw naklejek, dziurkacz z kaburą oraz instrukcja przechowywania i użytkowania naklejek UDTInstrukcja przechowywania i użytkowania naklejek UDTNaklejona zielona naklejka UDT w windzie w budynku biurowympoprzednia
kolejna