Przycisk

NEONY NA DACHACH
TO NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE NOŚNIKI
REKLAMY ZEWNĘTRZNEJ

Neony umieszczone na dachach budują pozytywny wizerunek oraz wpływają na wzrost postrzegalności prezentowanej marki. Niewielka ilość prowadzonych ekspozycji, a także niestandardowa forma reklamy jaką są neony na dachach powodują, że są zauważane i pozytywnie odbierane przez mieszkańców. Dobrze zaprojektowany neon doskonale wpisuje się w istniejącą architekturę, a jako reklama znajdująca się na dachu budynku nie zakłóca przestrzeni życiowej mieszkańców. Dla wielu osób, i to w różnym wieku, neony po zmroku zyskują specyficzną magię. Wszystkie te elementy powodują, że neony budują pozytywny wizerunek miasta w którym się znajdują oraz marki, którą reklamują. Nasi klienci potwierdzają, że w badaniach marketingowych mieszkańcy zauważają neony oraz akceptują taką formę reklamy. Neony umieszczone na dachu budynku to także budowanie silnego wizerunku. Firmy bardzo często decydują się na wieloletnie kampanie wizerunkowe wykorzystując neony na dachach, których celem jest wzrost wizerunku oraz rozpoznawalności marki. Dla marek Bosch, Plus, Netia, Vattenfall czy Pepsi takie kampanie przyniosły do tej pory wiele korzyści. 

NEONY NA DACHACH - PEŁNA I PROFESJONALNA OBSŁUGA 

Posiadamy w ofercie kilkanaście własnych lokalizacji pod neony w największych miastach: Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Opole, Gliwice, Chorzów. Nasze lokalizacje usytuowane są w centrach miast, miejscach wzmożonego ruchu samochodowego, pieszego oraz komunikacji miejskiej, w bliskim sąsiedztwie największych centrów handlowych. Naszym klientom w zakresie neonów świetlnych na dachach oferujemy pełną obsługę: ekspozycja, uzgodnienia i pozwolenia urzędowe, wykonanie i montaż, ubezpieczenia, monitoring i serwis.
 

NEONY - SZYLDY, SEMAFORY, WITRYNY, REKLAMY

Jeżeli szukacie Państwo nietuzinkowej i magicznej reklamy, weźcie, prosimy pod uwagę neony. Przyciągające uwagę, dobrze zaprojektowane, animowane, przemyślane, ciekawe i legalne! Tak właśnie to widzimy magiczne i dobrze zaprojektowane, a dodatkowo starannie wykonane będą Waszą wizytówką i wisienką na torcie przez długie lata. Bez względu na działalność i lokalizację neony są doskonałym wyborem. Lokal gastronomiczny z klimatem, instytucja kultury z misją, sklep lub salon z wizją powiedzą neonom: TAK. Zajmiemy się dla wykonaniem w całości takiego przedsięwzięcia, przygotujemy projekty niezbędne projekty techniczne, budowlane, elektryczne lub konserwatorskie, pozyskamy wszystkie zgody i pozwolenia administracyjne oraz wykonamy i perfekcyjnie zamontujemy cały neon. Na koniec przeprowadzimy huczne odsłonięcie i odpalenie neonu wraz z Państwa klientami oraz licznym gronem przyjaciół neonów. Interesują nas szczególnie trudne i wymagające długich formalności miejsca takie jak Wrocław (szczególnie Wrocławski Park Kulturowy), Katowice i miasta GOP (Gliwice, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom), Kraków (szczególnie Park Kulturowy Stare Miasto) i inne miasta.
 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani spotkaniem lub otrzymaniem oferty prosimy o kontakt.
Osoba kontaktowa: Paweł Krzywdziński, tel. kom. 601 516 311, e-mail: pawel (at) razdwa.com.pl
Odwiedź naszą nową stronę poświęconą neonom.


 

NASZE REALIZACJE


zobacz więcej realizacji >>>


Raz Dwa
neony i komunikacja wizualna
ul. Krasińskiego 12/2
41-800 Zabrze
+48 32 271 03 00
reklama (at) razdwa.com.pl

2019 Raz Dwa neony i komunikacja wizualna. Wszystkie prawa zastrzeżone.