--> Przycisk

Dane teleadresowe:

Raz Dwa neony i komunikacja wizualna
ul. Zygmunta Krasińskiego 1 2 /2
41-800 Zabrze
+48 32 271 03 00
reklama (at) razdwa.com.pl

Kontakt bezpośredni:

Paweł Krzywdziński
601 516 311
pawel (at) razdwa.com.pl

Dane do faktur:

Raz Dwa Paweł Krzywdziński
ul. Zygmunta Krasińskiego 1 2 /2
41-800 Zabrze
NIP 648-157-65-14

ZESPÓŁ


Paweł Krzywdziński

Paweł Krzywdziński

Moja przygoda z reklamą, designem i marketingiem miała początek w 1994 roku. Stworzyłem w firmie Alto Computers dział graficzny, który przekształciłem w 1999 roku w pierwszą własną firmę: Alto Grafika. W latach 2001-2007 współtworzyłem firmę Agencja Informacyjna RAZ DWA s.c. Igor Dercz, Paweł Krzywdziński. Od 2007 roku prowadzę firmę Raz Dwa Paweł Krzywdziński.
Ukończyłem Politechnikę Śląską na wydziale Zarządzania i Marketingu w Katowicach. Moja praca dyplomowa pt. "Rola identyfikacji wizualnej w kształtowaniu wizerunku firmy" była jedną z pierwszych prac związanych z tworzeniem logo, identyfikacji wizualnej i ich wpływu na wizerunek w Polsce. Pracę pisałem na podstawie firmy lokalnej, ogólnopolskiej i ogólnoświatowej (na przykładzie marek: Alto Computers, Netia Telekom, Bank PKO oraz Lucent Technologies).
Od ponad 20. lat zajmuję się obsługą średnich i dużych firm. Tworzyłem i współtworzyłem wiele realizacji związanych z obsługą reklamową firm. Realizowałem bardzo duże projekty dla takich firm i marek jak: Itaka, Netia, Pepsi, Jaguar Land Rover, Tauron, Vattenfall, ING, Społem, RTV Euro AGD, Agata Meble, Chorzowska 50, Mittal, Sport-Klinika, Helimed, SPEC, SSM oraz instytucji naukowych i publicznych takich jak: urzędy miast, Politechnika Śląska, ZDM w Gliwicach, UDT.

Moimi największymi atutami są: bardzo duża wszechstronność oraz połączenie wiedzy i doświadczenia oraz wysoka etyka biznesu i uczciwość. Prywatnie interesuje się pracą;)
Rafał Prześlica

Rafał Prześlica

Od kilkunastu lat jestem związany z Wrocławiem. Pokochałem to miasto i jego niepowtarzalny klimat. Od wielu lat oprócz architektury interesowałem się nowymi mediami, technologiami i internetem. Obecnie na internecie i marketingu skupiam swoją największą uwagę. Interakcja i podążanie za potrzebami użytkownika oraz tworzenie nowych trendów stało się moją pasją. W swojej pracy staram się dążyć do doskonałości i być otwartym na nowe wyzwania. Współtworzyłem największe serwisy internetowe dla firm Leszka Czarneckiego: LC CORP, Arkad Wrocławskich, SKY Tower. Ukończyłem Politechnikę Śląską w Gliwicach na Wydziale Architektury i Budownictwa.

Moim hobby jest parzenie i degustacja kawy. Rozpoznaje 73 gatunki kawy z 27 plantacji.
Iwona Rother

Iwona Rother

Moje zainteresowania od zawsze były związane ze sztuką wizualną, plastyczną. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Opolskim w Instytucie Sztuki w specjalizacji: projektowanie graficzne i nowe media, uzyskując tytuł magistra sztuki. Moja pasja oraz wykształcenie plastyczne (rzeźba, grafika, malarstwo, rysunek, fotografia, intermedia, historia sztuki...) w połączeniu z nowymi mediami dają mi ogromne możliwości w tworzeniu i projektowaniu. Z Raz Dwa jestem związana od 2011 roku. Zajmuję się projektowaniem i redesignem logo i materiałów poligraficznych, wykonuję rysunki i ilustracje oraz montuję filmy z elementami animacji.

Po godzinach poza tworzeniem, rysowaniem, fotografowaniem czy eksperymentowaniem w zaciszu domowym, lubię dobre niszowe kino i niebanalne książki.
Bogdan Kawula

Bogdan Kawula

Doskonały innowator i asystent różnych projektów. Wykształcenie techniczne. Z zamiłowania fotograf. Ukończony Kurs Fotograficzny w II stopniu zaawansowania w Śląskim Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). W bardzo wolnych chwilach "wędkarz muchowy - rzeczny".

Raz Dwa
neony i komunikacja wizualna
ul. Krasińskiego 12/2
41-800 Zabrze
+48 32 271 03 00
reklama (at) razdwa.com.pl

2021 Raz Dwa neony i komunikacja wizualna. Wszystkie prawa zastrzeżone.